WordPressi veebihaldus

WordPressi veebihaldustarkvara on maailma kõige populaarsem sisuhaldussüsteem, millel on sadu miljoneid kasutajaid. Tuhanded lisaprogrammid, mida antud tarkvara puhul nimetatakse pluginateks, aitavad muuta kodulehe just Sinu soovidele vastavaks ja on samas tõestuseks, et oled valinud tarkvara, mida toetav kommuun on igapäevaselt aktiivne üle terve maailma.

WordPressiga on kodulehe kasutamine väga lihtne ehk saad ise mugavalt lisada uusi tekste, pilte, galeriisid, videosid, lehekülgi, menüüsid ning teha paljusid teisi soovitud seadeid. Suureks plussiks on ka selle eestikeelsus.

WordPressi sisuhalduse lihtsus

WordPressi platvormi kasutades ei pea Sa oskama programmeerida ehk tundma HTML koodi. Tegemist on väga paindliku ning võimalusterohke veebiplatvormiga, kus saad iseseisvalt pea kõike muuta. Sisuhaldussüsteem võimaldab tooteid, teenuseid, menüüsid ja mooduleid muuta, lisada, kustutada ja seda ka eesti keeles. Kodulehe haldamine ei nõua programmeerimisoskust ja peale eestikeelsete juhenditega tutvumist oled valmis ise oma WordPressi kodulehte haldama. Tekstide, piltide, audio, video jm lisamine on äärmiselt mugav. Spetsiaalsed mobiilsed rakendused võimaldavad Sul hallata oma kodulehte ka oma telefoni või tahvelarvutiga.

Edaspidine arendus ning sõltumatus

WordPressi sisuhaldussüsteem on avatud lähtekoodiga, mis tähendab seda, et see on täiesti tasuta. Vabavaraline WordPress tarkvara võimaldab Sul valida endale sobiv arendaja ja hinnakonkurentsis leida sobivaim pakkuja.

Kohanduvus nutiseadmetes

Sul ei ole vaja luua eraldi kodulehte mobiilikasutajatele ega tahvelarvuti kasutajatele. WordPress tuvastab automaatselt, kas kasutaja vaatab Sinu kodulehte läbi arvuti või telefoni ning kohandab kodulehe vaate vastavalt sellele ehk väiksematel ekraanidel on kogu info ka ilusti kuvatud.

Lisamoodulite rohkus

On olemas kümneid tuhandeid lisasid (pluginaid), mis aitavad Sul WordPressi keskkonnas kodulehte arendada. Enamus lisasid on saadaval täiesti tasuta, mis tähendab seda, et kodulehe arenduste juures on kulud minimaalsed.

Võimas SEO

WordPressi kood on loodud selliselt, kus peamised SEO elemendid on juba vaikimisi kasutusel. Näiteks kodulehe pealkiri, alapealkirjad jms. Lisaks on väga lihtne kasutusele võtta valmislahendusi, mis teevad SEO töötluse automaatselt ära. See tähendab lihtsalt ja odavalt paremat leitavust otsingumootorites nagu Google.

Tarkvara kiire areng

Arendamisega tegelevad igapäevaselt sõltumatud arendajad ja vabatahtlikud, mis tagab väga suure võimalusterohkuse.

Turvaline

WordPressi sisuhaldust uuendatakse regulaarselt ning tänu sellele on WordPress turvaline.

Eestikeelne kasutajaliides

WordPressi sisuhaldus on eestikeelne, lihtne ja loogiline.

Kokkuvõte

WordPress sobib 99% klientidele, kellega oleme kokku puutunud. Miks just WordPress?

  • See on maailmas enim levinud CMS, mille peale veebilehti luuakse.
  • WP on vabavara ehk Sa ei pea maksma süsteemi kasutamise eest lisatasu.
  • Sul on seda lihtne kasutada ja muudatusi sisse viia (sama lihtne kui Wordi kasutamine).
  • WordPressi jaoks on olemas väga palju valmis koodijuppe ehk pluginaid.
  • Pluginad teevad arendaja töö kiiremaks ja lahenduse Sulle lõppkokkuvõttes soodsamaks.
  • WordPressi taga on maailma suurim arendajate kommuun, kes seda pidevalt täiendab,
  • WordPress on usaldusväärne ja töökindel ning ei sõltu väikesest meeskonnast.
  • Sa ei jää arendajast sõltuvaks, sest WordPressi arendajaid on palju.