Muudame WordPressi veel turvalisemaks

WordPressi sisuhaldussüsteem (CMS) on konkurentsitult maailma populaarseim. Rohkem kui 74 miljonit veebisaiti üle maailma kasutab just seda süsteemi. Seetõttu on loogline, et häkkerid on rünnaku alla võtnud just WordPressi – automaatsed viirusprogrammid kammivad pidevalt läbi kõiki veebisaite otsides turvaauke, mille kaudu üleslaadida viirusi, saata spämme või võtta koduleht täielikult üle.

Meie pakutav turvapakett lahendab 3 kõige olulisemat WordPressi sisuhaldusega seonduvat turvariski, mille kaudu soovimatu ligipääs aset leiab. Olles tegutsenud ja loonud WordPressiga kodulehti alates 2010. aastast, ei ole me kohanud Eestis analoogse turvalahenduse pakkujat. 90 %-ti WordPressi kasutajatest üle maailma ei kasuta turvalisuse tõstmise vahendeid ega analoogseid turvapakette. Võttes kasutusele meie pakutava lahenduse, väheneb turvarisk koheselt kümnetes kordades.

Muudame sisselogimise automaatsed lingid

WordPress loob haldusesse sisselogimise automaatselt aadressitega /wp-admin ja /wp-login. Seetõttu saavad viirusprogrammid seda ära kasutada ning genereerivad automaatselt kasutajanimesid ja paroole nende linkidega. Me muudame automaataadressid ära ning koheselt on paljude viiruste ligipääs sellega blokeeritud. Uue aadressi loome kujul: /login

Peidame WordPressi sisuhalduse kasutamise

Häkkerite loodud automaatsed viirusprogrammid otsivad just WordPressile loodud kodulehti ning ka WordPressi tüüpnimedega failinimesid ja kaustu. Peidame ja muudame failide nimed ja kaustad, nii et ka lähtekoodist pole näha, et Teie koduleht jookseb WordPressi sisuhaldusel. Lähtekoodi saad vaadata näiteks Mozilla brauseriga nii: CTRL + U ja CTRL + F ning otsingusse kirjutades wordpress.

Peidame ära kujunduse nime

WordPressiga tehtud kodulehed on tihti valmiskujunduste baasil. Häkkerid arvestavad sellega ning automaatprogrammid otsivad kõiki kujunduste nimesid ning leides need, proovivad teema nõrku kohti ärakasutades, pääseda failidele ligi. Peidame kujunduse nime ära, nii et antud nimega teemat tegelikult polegi olemas ning viirusprogramm ei saa seda ka kuidagi leida.

Klientide arvamused

WordPressi turvapaketi soodushind nüüd vaid 55 €