WordPress

WordPressi sisuhaldus
WordPressi sisuhaldus

WordPressi sisuhaldus on maailma populaarseim ning sellel on sadu miljoneid kasutajaid. Tuhanded lisaprogrammid mida antud tarkvara puhul nimetatakse pluginateks aitavad muuta WordPressi sisuhalduse just Sinu soovidele vastavaks ja on samas tõestuseks, et oled valinud tarkvara, mida toetav kommuun on igapäevaselt aktiivne üle terve maailma.

WordPressi on mugav kasutada, see on kergesti arendatav ning aitab luua just sellise kodulehe nagu soovid.

 

WordPressi sisuhaldus on lihtne

WordPressi platvormile tehtud kodulehte on mugav ja lihtne hallata ning sa ei pea oskama programmeerida ehk tundma HTML koodi. Tegemist on väga paindliku ning võimalusterohke veebiplatvormiga, kus saad iseseisvalt pea kõike muuta. Sisuhaldussüsteem võimaldab tooteid, teenuseid, menüüsid ja mooduleid muuta, lisada, kustutada ja seda ka eesti keeles. Kodulehe haldamine ei nõua programmeerimisoskust ja peale eestikeelsete juhenditega tutvumist oled valmis ise oma WordPressi kodulehte administreerima. Tekstide, piltide, audio, video jm lisamine on äärmiselt lihtne. Spetsiaalsed mobiilsed rakendused võimaldavad Sul hallata oma kodulehte ka oma telefoni või tahvelarvutiga.

Edaspidine arendus ning sõltumatus

WordPressi sisuhaldussüsteem on avatud lähtekoodiga, mis tähendab seda, et see on täiesti tasuta. Vabavaraline WordPress tarkvara võimaldab Sul valida endale sobiv arendaja ja hinnakonkurentsis leida ka sobivaim pakkuja.

Kohanduvus nutiseadmetes

Sul ei ole vaja luua eraldi kodulehte mobiilikasutajatele ega tahvelarvuti kasutajatele. WordPress tuvastab automaatselt, kas kasutaja vaatab Sinu kodulehte läbi veebilehitseja või telefoni ning kohandab kodulehe vaate vastavalt sellele ehk väiksematel ekraanidel on kogu info ka ilusti kuvatud.

Lisamoodulite rohkus

On olemas kümneid tuhandeid lisasid (pluginaid), mis aitavad Sul WordPressi keskkonnas kodulehte arendada. Enamus lisasid on saadaval täiesti tasuta, mis tähendab seda, et kodulehe arenduste juures on kulud minimaalsed.

Võimas SEO

WordPressi kood on loodud selliselt, kus peamised SEO elemendid on juba vaikimisi kasutusel. Näiteks kodulehe pealkiri, alapealkirjad jms. Lisaks on väga lihtne kasutusele võtta valmislahendusi, mis teevad SEO töötluse automaatselt ära. See tähendab lihtsalt ja odavalt paremat nähtavust otsingumootorites.

Tarkvara kiire areng

Arendamisega tegelevad igapäevaselt sõltumatud arendajad ja vabatahtlikud, mis tagab väga suure võimalusterohkuse.

Turvaline

Vigade likvideerimisega tegeletakse operatiivselt ning tänu sellele on WordPress turvaline.

Eestikeelne kasutajaliides

WordPressi sisuhaldus on ka eestikeelne ning väga lihtne ja loogiline.