WordPressi hooldus

WordPress on maailma suurim sisuhaldusplatvorm. Sisuhalduse suur arendajate hulk tagab jätkusuutliku arenduse, kuid suur komponentide hulk vajaduse pidevate uuenduste järele. Suur kasutajaskond omakorda aga teeb WordPressist häkkeritele atraktiivse sihtmärgi.

Põhjusel, et WordPress paigaldatakse otse kliendi serverisse ning selle sisuhaldussüsteemi enda ega lisapluginate haldurid ei pääse seda iseseisvalt uuendama, on WordPressile ehitatud veebilahenduste puhul regulaarne hooldus hädavajalik. WordPressi ja selle pluginaid saab iga veebilehe omanik ise uuendada, kuid on mitmeid faktoreid mida peab enne uuendamist arvestama (uue WordPressi versiooni ja pluginate versioonide ühildumine, kujunduse versiooni ja sisuhalduse ühildumine) teadmatusest tehtud uuendus võib põhjustada oluliste andmete kaotsimineku ja samuti võib veebileht lakata töötamast. Kui uuendad ise, siis tee kindlasti enne kogu infost tagavarakoopia.

Uuendame sisuhalduse versiooni

Lisame kodulehele WordPressi uusima tarkvara versiooni. Testime uusima versiooni laitmatust toimimist kasutatava kujundusega.

Uuendame pluginate versioonid

Uuendame pluginate ehk kodulehel kasutatavad lisaprogrammid ja kontrollime, et need lisad toimiks laitmatult WordPressi uusima versiooni ning kujundusega.

Parandame veebilehe turvalisust

Vaatame üle, seadistame ja kontrollime kõik kasutatavad moodulid ja lisaprogrammid ning anname soovitusi nende turvaliseks asendamiseks või parandamiseks.

Mille saavutad hooldatud WordPressiga?

  • Positiivse kasutuskogemuse. Veebileht mis töötab laitmatult, teeb selle kasutamise külastaja jaoks mugavaks. Samuti väheneb lehelt kiiresti lahkujate arv.
  • Eesmärkide täitumise. Kui külastaja saab teostada soovitud tegevuse, näiteks esitada päringu või sooritada ostu, siis suureneb ka soovitud tegevuste arv ja kasvavad sissetulekud. Lisaks tõstab kaasaegne veebileht ka teie firma usaldusväärsust.
  • Otsingumootorites paremad tulemused. Google soovib, et otsingumootorite kasutajad leiaks esimesena veebilehed, mis pakuvad kasulikku sisu ja on kaasaegsed. Otsingumootorite tulemustes kõrgematel positsioonidel olevad kodulehed saavad rohkem külastusi ja teenivad rohkem.

Soodushind nüüd vaid 35 €