Sotsiaalmeedia lisamine, jah või ei?

 

Sotsiaalmeedia kanaleid on väga palju. Olulisemad ja populaarseimad on Facebook, Twitter, Instagram, YouTube ja LinkedIn.

Vastus küsimusele kas lisada sotsiaalmeedia kanal (kanalid) oma kodulehele on lihtne. Kui lisad regulaarselt infot ehk panustad fännide (külastajate) arvu kasvule, siis kindlasti lisa ning kui mitte siis parem ära lisa. Pole mõtet omada Facebooki, Twitteri või mõnda muud sotsiaalmeedia kontot, kui Sa sellega ei tegele, sest see on koheselt ka kontol näha ning passiivsus ei tekita usaldusväärsust.

Arvesta, et sotsiaalmeedia on pigem pikaajaliste suhete loomiseks ja arendamiseks. Esimene eesmärk ei tohiks olla kohe müüa, vaid luua suhteid, olla klientide jaoks nõuandja ja tekitada usaldust.

Kui oled aktiivne, siis kindlasti tuleks sotsiaalmeedia konto(d) ühendada ehk integreerida kodulehega. Miks? Esiteks annab see kodulehele juurde usaldusväärsust ja teiseks muudab kodulehe ka atraktiivsemaks. Kui Sinu kodulehel on sadu, parem kui tuhandeid fänne, siis tõstab see kordades ka Sinu toote või teenuse usalduväärsust. 

Lisades oma kodulehele uut ja väärtuslikku sisu, näiteks blogipostitusi või artikleid, siis on hea iga postituse juurde integreerida sotsiaalmeedia ikoonid, mis võimaldavad külastajatel seda kohe ka soovi korral jagada, tänu millele saad juurde uusi potentsiaalseid huvilisi. Selleks on mitmeid häid pluginaid, üks hea ja lihtne on Simple Share Buttons Adder, https://wordpress.org/plugins/simple-share-buttons-adder/