Muudame kodulehe kiireks

MIKS ON KODULEHE KIIRUS OLULINE?

Kui sinu koduleht avaneb aeglaselt, siis suur osa külastajatest lahkuvad enne kui nad näevad kodulehel olevat infot.

Keegi ei soovi kulutada oma aega. Aeglane koduleht tähendab seda, et külastaja lahkub lehelt ja sa kaotad kliente oma konkurentidele. Lisaks on kodulehe avanemiskiirus (allalaadimiskiirus) väga oluline ka SEO seisukohast lähtudes.

Google arvestab kodulehe kiirust ehk mida kiirem on su koduleht seda kõrgema positsiooni saavutad ka Google ja teiste otsingumootorite otsingutulemustes. Kui koduleht avaneb kauem kui 3 sekundit, siis kaotad 40% potentsiaalsetest klientidest.

Lisame spetsiaalse tarkvara

Lisame sinu kodulehele spetsiaalse tarkvara ehk erinevad lisamoodulid, mis tõstavad oluliselt kodulehe kiirust. Testime ja valime välja just need rakendused, mis aitab kõige paremini tõsta sinu kodulehe allalaadimiskiirust.

Optimeerime pildid

Optimeerime pildid ehk sedistame pildid mahult väiksemaks. Muudame piltide suurust ja piltide resolutsiooni, lisaks lisame automaatse plugina, mis automaatselt vähendab piltide mahtu.

Seadistame moodulid ja pluginad

Vaatame üle, kontrollime ja seadistame kõik kasutatavad moodulid ja lisaprogrammid ning anname soovitusi nende asendamiseks või parandamiseks.

Kiirenduspaketi hind 49 €